יום ראשון, 3 ביוני 2018

האם משתלם לקנות מכונת תפירה יד 2?


האם משתלם לקנות מכונת תפירה יד 2

קניית מכונת תפירה יד 2 יכולה להישמע כמו קנייה חסכונית יותר, אך לא תמיד זה כך. כשקונים מכונת תפירה יש מספר פרמטרים חשובים שאי אפשר להתעלם מהם והם אלו שיקבעו האם זו קנייה משתלמת או לא. במאמר זה נסביר לכם על כל שלבי הקנייה מ-א' ועד ת' כדי להבין מה באמת כדאי.


מכונת תפירה יד 2 זולה יותר- האמנם?

מכונת תפירה יד 2 לבטח תהיה זולה ממכונת תפירה חדשה והעובדה הזו תהיה רלוונטית גם באופן ממוצע וגם אם תשוו את סוג מכונת התפירה שאתם רוצים לקנות לזו שאתם מחפשים באתרי מכירה יד 2. השאלה הגדולה היא לא האם המחיר נמוך יותר כי הוא בוודאות יהיה נמוך יותר, אלא האם פער המחיר יהיה באמת משתלם כדי שתקנו מכונה משומשת ולא מכונה חדשה מהניילונים. ייתכן מאוד כי המכונה תהיה חדשה וללא תקלות בעוד שמכונות משומשות אחרות יהיו תקולות יותר.


מה צריך לבדוק לקנייה משתלמת?
·         כמו שכבר הוזכר לעיל, יש צורך לבדוק האם המכונה עברה תקלה מסוימת. אם לא, מדוע היא נמכרת? חייבת להיות סיבה למכירת מכונת תפירה והסיבה יכולה להיות החל משדרוג למכונה חדשה יותר או מעבר למעונה תעשייתית, חוסר צורך במכונה בגלל חוסר עניין במקצוע וכולה. תמיד חשוב להבין מי מוכר את המכונה ומדוע וכך תדעו האם זה משתלם.

·         אסור לשכוח שלמכונת תפירה יד 2 לא תהיה אחריות אוטומטית. כשאתם קונים מכונת תפירה חדשה אתם יכולים ליהנות משירות תיקונים ומייעוץ מלא לכל אורך הדרך בשנים הראשונות, מה שלא יקרה בקניית מכונה יד שנייה. מכונת תפירה משומשת יכולה להיות מחוסרת אחריות או שהאחריות עומדת לפוג ממש בקרוב.

תמיד חשוב להשוות

בסופו של דבר השאלה האם לקנות מכונת תפירה משומשת או מכונת תפירה חדשה היא שאלה של השוואה. חשוב לקבל את כל הנתונים האקטואליים מאתרי האינטרנט ומהחנויות שמוכרות מכונות תפירה וכך תוכלו להבין מה פערי המחירים ומה המפרט והצורך שלכם בכל מכונה, הרי אלו הם הפרמטרים החשובים באמת. רק ההשוואה הכספית הזו תוכל לספר לכם האם יש טעם להיכנס לתהליך, או שאין מבחר גדול כל כך במכונות המשומשות.
המאמר באדיבות - טופף ויקטור בע''מ

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה