יום חמישי, 8 במאי 2014

מכונות גזירה תעשייתיות

מכונת גזירה משמשות בעיקר את תעשיית הטקסטיל בגזירה וחיתוך של בדים בבתי חרושת לייצור בגדים ושאר מוצרי טקסטיל.

מכונות גזירה הן מכונות מקצועיות אשר מהוות חלק מפס ייצור של מפעלי טקסטיל שונים, לצד מכונות תפירה. במכונות אלה עושים שימוש בכל עבודות הטקסטיל לרבות:

·         ייצור בגדים מסוגים שונים
·         ייצר מצעים למיטות
·         ייצור מפות ומפיות

מכונות גזירה הן מכונות אשר משתלבות בפס ייצור המוני, ויש להן יכולת גזירה בצורות שונות לצרכים מגוונים. לכל סוג של גזירה ישנה מכונה שונה אשר אותה רוכשים על פי הצורך של מפעל הייצור. מכונות אלה מיוצרות על ידי חברות שונות והן מגיעות בדגמים שונים.

הדגמים השונים של מכונת גזירה

מכונות אלה מגיעות במספר דגמים לרבות הבאים:
·         מכונה עם סכין ישרה – משמשת לגזירת עובי בד מ 15 ס"מ.
·         מכונה עם סכין עגולה שולחנית – משמשת לגזירה עובי בד מ 40 ס"מ.
·         מכונה חשמלית ידנית – משמשת כתחליף למספריים וגוזרת עם סכין בקוטר של 2 אינצ' ומשמשת לבדים בעובי של 10 מ"מ.

מכונות אלה מיועדות למגזר התעשייתי, והן נחשבות למכונות מאד אמינות ועמידות לעבודה מאומצת ביותר. מפעלי טקסטיל עושים שימוש במכונות אלה בפסי הייצור שלהן, וניתן לרכוש אותם ברחבי הארץ אצל יבואנים מורשים.

איך לבחור מכונת גזירה?

מכיוון שמכונות אלה הן מכונות מקצועיות אשר משמשות בתעשיית הטקסטיל, יש להבין איזה סוג מכונה תהיה היעילה ביותר לצרכים של כל מקום ומקום. מומלץ לפנות לחברות אשר מייבאות באופן רישמי את המכונות הללו, כדי להתרשם מהסוגים והדגמים השונים וכדי לקבל ייעוץ מקצועי בנושא. בנוסף לכך, יש לוודא כי החברה המוכרת לכם את המכונה גם נותנת שירות תיקונים ותחזוקה ואחריות על כל המכונות. תחזוקת מכונות ייצור מאד חשובה, מכיוון שמכונה מושבתת יכולה לעצור פס ייצור שלם ולפגוע בתהליך הייצור כולו.


אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה