יום שבת, 19 בספטמבר 2015

כיצד לבחור טכנאי למכונות תפירה?

טכנאי מכונת תפירה צריך להכיר את הדגם הספציפי שיש לכם בבית או בעסק. קראו את הוראות היצרן לפני שאתם מזמינים טכנאי, ודאו שאתם לא יכולים לטפל בבעיה בעצמכם ואל תשכחו לנתק את המכונה מהחשמל כדי למנוע סכנת התלקחות והתחשמלות. לאחר מכן תוכלו לבחור טכנאי אמין לפי מספר שיקולי מפתח:
א. איזורי מתן שירות – בחרו טכנאי שעובד באיזור המגורים שלכם. כך תוכלו להבטיח זמינות מסביב לשעון ולחסוך בהוצאות. אין סיבה להזמין טכנאי שצריך להגיע מרחוק או לחילופין להתפשר על איכות הטיפול במכונה בגלל מגורים בפריפריה.
ב. המלצות – קבלו כמה שיותר המלצות על טכנאי וקראו חוות דעת אובייקטיביות. תוכלו לעשות זאת באמצעות אתרי האינטרנט העוסקים בתחום, בעזרת מעורבות של חברים ובני משפחה ועל בסיס ניסיון העבר. במידה ואתם לא מכירים מקרוב את תחום התפירה, נסו לתאם פגישת היכרות לא מחייבת עם הטכנאי והתרשמו ממנו ברמה האישית.
ג. הכשרה והסמכה – בחרו רק טכנאי מוסמך שיכול לבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר. הכשרה והסמכה יקבעו לא רק את אופי הטיפול בתקלה, אלא גם את שביעות הרצון שלכם. רצוי לתת עדיפות לטכנאי מכונות תפירה שעבר הסמכה על ידי אותו יצרן של המכונה.
אילו תקלות מחייבות הזמנת טכנאי?
בעיה פשוטה כמו חוט עליון קרוע לא דורשת הזמנת טכנאי, אך היא מחייבת אתכם למצוא את הפתרון המתאים. השחילו שוב את המכונה, נסו להקטין את מתח החוט העליון והחליפו למחט במידה גדולה יותר. הרכיבו שוב את המחט והסירו את גליל החוט כדי לשחרר אותו וללפף מחדש. אם המחט פגומה או שאינה איכותית, תוכלו להחליף את המחט לגמרי לפי הוראות היצרן.

תקלות שמחייבות הזמנת טכנאי מכונת תפירה כוללות דילוגי תפרים, תפרים רפויים, שבירת מחטים, כיווץ של הבד או התפר, היעדר אחידות בתפרים וגם רעשים או תקיעות. זכרו שיש לכם אפשרות להזמין טכנאי שיגיע עד אליכם, או שתוכלו להביא את המכונה למעבדה. השיקול המרכזי בהקשר הזה הוא חומרת התקלה והצורך שלכם בטיפול מהיר וזמין.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה